Диплом на дерев'яній основі з нанесенням на металі 2016-07-01

Компанія "УкрКубок" пропонує Вам замовити якісні Дипломи на дерев'яній основі (підкладці) у Києві та по всій території України. Виготовлення дерев'яних дипломів у нашому виконанні Вам обов'язково сподобається!

Диплом або сертифікат на дерев'яній основі нами проводиться з нанесенням тексту, логотипу прямо на металі. Ви можете вибрати необхідний розмір диплома. Чим більше за площею диплом, тим він дорожчий. Так само, у Вас є можливість вибрати металеву пластину для диплома. Вона буває під колір золота або срібла.

Дерев'яний диплом може бути прикріплено на стіну або може бути поставлений на плоску поверхню за допомогою підставки для диплома з дерева, яку можна купити у нас. Дипломи на металі на замовлення є дуже популярним видом нагородної продукції. Диплом можна подарувати на Весілля, на День народження, на ювілей або інше свято. Так само, диплом на дерев'яній підкладці можна використовувати в бізнес-сфері: сертифікати, офіційні документи, вітання та інші документи будуть виглядати солідно з нанесенням на металі!

Наградные дипломы


                                           нажми, чтобы узнать подробнее...

Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється. Права захищаються Законом України «Про авторське право і суміжні права», Законом України "Про Захист від недобросовісної конкуренції", Законодавством України. Попереджаємо, що проводиться відстеження зловмисників і притягнення їх до відповідальності.
Дата публикации 01.07.2016.
Последние отзывы
5
21.04.2017
Большое спасибо вся работа компании очень качественная . Остались очень довольны и дети и родители . Девочки диспетчера очень приветливые и вежливые .
5
03.03.2017
Громадное спасибо за отлично выполненную работу.
5
20.02.2017
Спасибо за быструю доставку и за качество работы. Очень благодарны. Надеюсь на дальнейшее сотрудничество.
5
24.01.2017
Дякую Вам за ваший сайт! Товар відповідає фото(навіть ще краще) компетенті люди, великий вибір, а також низькі ціни. Дякую ще раз, буду купувати товар не один раз.
5
03.10.2016
Заказала 40 медалей.Получила быстро. Спасибо. Есть планы на новые зваказы. Удачи!
5
30.09.2016
Спасибо, статуэтки получила. Суперррр!
5
20.09.2016
Медали 50 мм ММЕ3550 музыка золото.Огромное спасибо компании УкрКубок за быструю и качественную работу.Это наш дебют, и будем надеяться на дальнейшее сотрудничество с Вами. Мы очень довольны.Еще раз спасибо!) С уважением Лариса.
5
01.08.2016
Огромное спасибо компании УкрКубок за изготовление "Семейного герба" благодарим за работу, очень понравилось давно хотели сделать свой герб, но не знали как и из чего его создать, благодаря вашей...